פלסטיקה אינטימית – בריאות, בטחון עצמי ויופי

הטיפול שיסייע לכן להחזיר את הביטחון העצמי, או פשוט להפוך את האזור התחתון ליפה יותר.
לא תמיד נשים יכולות לדבר על נושא מסוים עם חברות או הרופא שלהן, לפעמים זה מביך.
במיוחד כשמדובר בתחום האינטימי. אבל זה ממש לא אמור להיות כך!
היום בעזרת פלסטיקה אינטימית תוכלו לתקן בעיות רבות ולמצוא פתרונות שבעבר אי אפשר היה לחשוב עליהם אפילו. כיום הכל השתנה בזכות תחום הגינקולוגיה האסתטית שהגיע לרמה גבוהה מאוד.

פלסטיקה אינטימית פותרת לא רק בעיות אסתטיות ופיזיולוגיות, הטיפולים עוזרים להחזיר רגשות ותשוקה לחיים האישיים. לדוגמה, בעזרת חומרי מילוי ניתן להגדיל את נקודת ה- G. זו שכולם שמעו עליה, אך לא רבים מצאו אותה. זהו האזור הרגיש ביותר והוא גם אחראי להנאה שלנו בעת יחסי מין. טיפול ההגדלה בטוח לחלוטין; מדובר בתכשירי חומצה היאלורונית המשמשים אותנו בהזרקות- הן מרכיב טבעי שקיים גם בגופנו. הטיפול מתאים לאותן נשים שאינן חוות הנאה במהלך חיי המין שלהן או שכבר שכחו במה מדובר. שיטה זו מאוד פופולרית, מכיוון שהיא מגבירה את הרגישות ועוזרת לחוות מגוון עצום של תחושות במהלך יחסי מין על ידי הגדלת האיזור שאחראי על ההנאה.

אולם דעות הרופאים בנושא הזה היו חלוקות. הגדלת נקודת ה- G יכולה להוביל לאורגזמות ולשיפור בתחום המיני, אך אין זו עובדה מוכחת במלואה. כשזה מגיע ליחסי מין הרבה תלוי ישירות במצב הרגשי של האישה.

טיפול קונטור אינטימי פותר גם את בעיית אי הנוחות במהלך יחסי מין, כגון יובש בנרתיק. מצב זה יכול להתרחש בכל גיל באופן בלתי צפוי לחלוטין, ולעתים קרובות מתווספים לתופעה צריבה וגרד. ולמרות שזה נראה לכן בלתי מזיק, לא מומלץ להשאיר את המצב ללא טיפול, יש סיבוכים שעשויים להגיע עם הזמן כמו מיקרו-סדקים, פציעות, דלקות שונות, שינויים ברמת ה- pH והתפתחות מחלות פטרייתיות.

יתרון עצום של הגינקולוגיה האסתטית ובפרט טיפולי פלסטיקה אינטימית, זו העובדה שאין צורך בשום הכנה מיוחדת. מספר ביקורים בודדים אצל הרופא יפתרו לאישה בעיה שסבלה ממנה במשך שנים. לאחר התייעצות ובדיקה, הרופא יקבע תכנית טיפול אישית. ההזרקות מתבצעות באמצעות הרדמה מקומית, התכשיר מוזרק בעזרת מיקרו הזרקות , ולאחר השלמת הטיפול המטופלת חוזרת ישר הביתה.

התוויות נגד לטיפול: הריון והנקה, מחלות זיהומיות חריפות של העור או איבר המין, אונקולוגיה, מחלות כרוניות בשלב הפעיל, בעיות של קרישת דם.

See Also

צילום באדיבות קליניקה נטלי צ'ארם

האם יש תחושות לא נעימות לאחר טיפול קונטור אינטימי?
זה יכול לקרות, לרוב מדובר בתחושת אי נוחות קלה. אם אחרי הטיפול תרגישי גירוד או צריבה קלה, אין מה לדאוג. תחושת אי נוחות תעבור כשבוע לאחר הטיפול, ומיד לאחר מכן תתחילי להרגיש את התוצאות של הטיפול. השפעת הטיפול נשמרת כשנה וחצי, אבל גם כאן כמו בכל מקום אחר, הכל תלוי במאפיינים האישיים של המטופלת.

בקליניקה שלנו אנו פותרים בעיות רבות הקשורות לגינקולוגיה אסתטית ובריאות האישה. יש לנו את אחד הגניקולוגים המובילים בישראל ומומחה מוסמך ביותר בתחום זה, המסייע לנשים להשיב לעצמן את היופי, הבריאות והתשוקה. טיפול של עיצוב האיזור האינטימי מסוגל להרים את החשק המיני, להקטין את הנרתיק, לעורר את הלחות שלו, ולהקל על תסמיני היובש.

לסיכום אני רוצה לומר שלכל אישה מגיע להיות בריאה ולהרגיש בנוח גם בחייה האינטימיים. אחרי הכל, הם ממלאים תפקיד חשוב מאוד בחייה של האישה, משפיעים על יחסה לעולם הסובב אותה ובעיקר לעצמה. ככל שהיא מרגישה יפה יותר, כך גם העולם שסובב אותה. אישה בטוחה בעצמה ובריאה יכולה להשיג הרבה בחיים האלה. המשימה והמטרה העיקרית שלנו היא לסייע לנשים להשיג עבור עצמן בריאות, ביטחון עצמי ויופי.
באדיבות: נטלי צ'ארם!
https://www.instagram.com/netali_charm_heb/?hl=en

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן