כך תשמרו על היגיינת הידיים וסביבה נקייה בחו"ל

עונת האביב כבר כאן וחג הפסח ממש מעבר לפינה. רבים כבר החלו לתכנן את החופשה שלהם בארץ או בחו"ל עם המשפחה. על אף שהגבלות הקורונה הוסרו ברובן, חשוב לזכור שהקורונה עדיין כאן לצד וירוסים וחיידקים רבים אחרים.

שמירה על היגיינת הידיים הינה המפתח המרכזי לשמירה על הבריאות ולמניעת מחלות שונות, לכן בכל טיול וחופשה בארץ או בחו"ל חשוב להצטייד במוצרי היגיינה וחיטוי משטחים ואביזרים שיסייעו לשמור על היגיינת הידיים וסביבה נקייה. סדרת אלכו-ג'ל של ד"ר פישר מציעה מגוון פתרונות לשמירה על היגיינת הידיים ללא צורך במים וסבון ומגבונים אנטי-בקטריאליים לניקוי ולחיטוי משטחים ואביזרים.

יוצאים לטיול? הקפידו על היגיינת הידיים: בתקופת האביב וחול המועד פסח מרבים לבלות מחוץ לבית, לטייל בחיק הטבע, לבקר במקומות ציבוריים- קניונים, פארקים, אטרקציות, פינות חי וכד'. שטיפת הידיים בצורה יסודית (למשך 20 שניות לפחות) ובתדירות גבוהה היא הדרך היעילה ביותר למנוע מחלות רבות. בהיעדר מים וסבון מומלץ להשתמש בתכשירי חיטוי ידיים המכילים לפחות 60% אלכוהול. חשוב במיוחד להקפיד על ידיים נקיות לפני הארוחה והכנת המזון, במקומות ציבוריים, בעת הטיפול בתינוק וכמובן לאחר ביקור בשירותים. 

טסים לחו"ל? זכרו כי המטוסים מלאים בחיידקים: המטוס הוא חלל סגור עם מעט מאוד אוורור המאכלס הרבה אנשים למשך זמן ממושך, על כן, מדובר ב"קרקע" פורייה להתרבותם של חיידקים גורמי מחלות. מחקרים רבים מצביעים על כך שבקטריות יכולות לשרוד במשך כשבוע במטוסים. למעשה מדובר בכמויות גדולות של חיידקים שנמצאים על הידיות, בשירותים, במושב ועל מגש האוכל המתקפל שעל גב הכיסא.

דר פישר מארז אלכו-ג'ל נסיעות 2022 יעל האן

אילו הפעולות ודרכי ההתנהגות בטיסה שיכולים לשמור על הבריאות:

  1. צמצום מגע ושימוש במגבונים אנטי- בקטריאליים לחיטוי משטחים. לפני התמקמות במושב, יש לנגב את כל סביבת מקום הישיבה לרבות הידיות, מגן ראש, מגש אוכל, חלון וחגורת הבטיחות.
  2. שימוש במוצרים סגורים- השתדלו להשתמש במוצרים סגורים כמו שמיכות, כוסות חד פעמיות, אוזניות עדיף להביא מהבית.
  3. הימנעות ממגע בידיות הכיסא ושימוש מועט בשולחנות שנמצאים על גב הכיסא. במקרה הצורך ניתן להעביר עליהם מגבון  אנטי-בקטריאלי לחיטוי משטחים ואביזרים. 
  4. הקפדה על רחיצת הידיים בכל יציאה מהשירותים ולפני כל ארוחה ולהשלים את הפעולה באמצעות  אלכו-ג'ל ג'ל/ ספריי או מגבונים לניקוי הידיים המכילים 70% אלכוהול.
  5. מכשירי טלפון ניידים/טאבלטים/מחשבים ניידים– ככלל המכשירים החכמים מזוהמים ולכן יש להקפיד לנקות אותם באופן קבוע כמו כן להימנע ולהשאיר אותם מחוץ לחדרי השירותים. בטיסות בעיקר, השתדלו ככל האפשר שלא להניח את המכשירים החכמים שהבאתם עמכם על משטח שלא חיטאתם מראש ודאגו לחטא אותם גם מיד בירידה מהמטוס. 

סדרת אלכו-ג'ל  (Alco-Gel)  של ד"ר פישר הינה הסדרה המקיפה והמתקדמת מסוגה אשר פותחה על בסיס ידע וניסיון רפואי ומדעי רב והינה הפתרון הבדוק להפחתת הסיכון להידבקות במחלות ולסיוע בשמירה על הבריאות בבית ומחוצה לו. תכשירי הסדרה מבוססים על נוסחאות ייחודיות יעילות במיוחד המשלבות אלכוהול בריכוז גבוה(70% ו- 75%) לצד מרכיבים נוספים התורמים להגברת הפעילות והיעילות כנגד חיידקים ושמירה על לחות ורכות.  הסדרה כוללת מגוון רחב של תכשירים ופתרונות לשמירה על היגיינת הידיים: ג'ל, ספריי, קרם ומגבונים במגוון גדלים כולל אריזות אישיות ומוקטנות הניתנות לנשיאה נוחה בכל תיק. 

See Also

סדרת אלכו-ג'ל Pharma wipes כוללת מגוון פתרונות לניקוי ולחיטוי משטחים ואביזרים. הסדרה כוללת מגבוני חיטוי אנטי-בקטריאליים המכילים נוסחה יעילה לניקוי ולחיטוי יסודי ומהיר של משטחים ואביזרים. המגבונים קוטלים 99.9999% מהחיידקים ונותנים מענה יעיל לשמירה מרבית על ההיגיינה בכל זמן ומצב. 

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם, בתי המרקחת הפרטיים ובקופות החולים. כמו כן, ניתן להשיג באתר ד"ר פישר במבצע 50% הנחה על כל מוצרי סדרת אלכו-ג'ל: www.dr-fischer.co.il

ד"ר פישר, זה בדוק: תשלובת ד"ר פישר משלבת למעלה מ-55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי ובינלאומי בפיתוח מגוון רחב ביותר של תכשירים מתקדמים לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי התרופות של ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על פי תקני הייצור הבינ"ל המחמירים. תכשירי התשלובת הם בעלי המרכיבים המתקדמים והבטוחים ביותר, בעלי מוניטין בינ"ל וזוכים להצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן