בשביל הגב והפרופילקטיקה

כולנו בשלב זה או אחר של החיים מחפשים מומחה לרפואה משלימה.
מדקר סיני או יפני, מסאז'יסט מקצועי, אוסטואפת, נטורפת ועוד.
בטח כמוני אתם פותחים את הווטסאפ השכונתי או המשפחתי ומחפשים מישהו מומחה, אחד כזה שבאמת אפשר לסמוך עליו, רק מניסיון אישי ובמחיר שפוי.
אחרי שלל המלצות, אתם פותחים גוגל ומתחילים לבדוק את המומחים שהמליצו לכם.
בסופו של התהליך אתם מגיעים לקליניקה בדירת חדר אי שם בשכונת "X" ומקווים לטוב ולמחיר שפוי!

מתוך ניסיון אישי החיפוש הזה הוביל אותי פעם למעסה שסיפרה לי בסוד גדול שכל ההמלצות שלה הן של החברות שלה ושל אמה המפרגנת ולה אין כלל ניסיון, היא רק סייימה את התתמחות, בחרה לפתוח עסק תוך שניה ואני הלקוחה השלישית שלה.
דחפתי לה שטר של 200 ש"ח ליד, וברחתי כל עוד נפשי בי!
מאותו יום לא העזתי לחפש, לא חיפשתי מעסה ובחרתי לחיות עם גב תפוס עד שהבנתי שאני מפספת משהו ובענק.

באחד הביקורים שלי אצל רופא משפחה בין שלל ההתבכנויות על מצבי הבריאותי, (אני בריאה כמו סוס, רק הכל כואב לי) התבכיינתי לו על כאבי גב מציקים.
ביקשתי כדור וקיבלתי הפניה למומחה לרפואה משלימה.
בלב כבד, בלי כדורים ועם הפניה ביד, נאלצתי להזמין תור למרפאה העוסקת ברפואה משלימה.

כמה ימים אחרי קיבלתי טלפון מכללית משלימה: שלום מדברת דר' ….. (באמת שלא זוכרת), הבנתי שאת סובלת מכאבי גב. אני רוצה להפנות אותך למעסה המתמחה בכאבי גב, השירות יעלה לך 139 ש"ח ל 45 עיסוי והתורים הפנויים הם בתאריכים כך וכך במרפאת כללית לרפואה משלימה רמלה"

יותר לא שמעתי אותה, היא הרוויחה אותי ברגע שאמרה שהכל קורה במרפאה, לא בדירת חדר בשכונת "X".

הגעתי למרפאה, חיכיתי כ 5 דקות, מעסה חייכן פגש אותי שאל אותי שוב על כל הכאבים והבעיות ובמשך 45 דקות פירק לי את הגוף, משך, לחץ, עשה מסאז' הוציא מהגב שלי קולות חריקה ואחרי 45 דקות צחק שהצלחתי לשרוד אותו.

במהלך הטיפול בין איי ואויי וכמה קללות עסיסיות העברתי את המעסה חקירת שב"כ , מאיפה הוא, כמה שנים של ניסיון, איפה עבד לפני, כמה ילדים יש לו, כמה אלכוהול הוא שותה ואיפה הוא מבלה למה הוא בחר לעבוד במפראה של כללית ולא פנה לשוק הפרטי עם קליניקה בדירת חדר בשכונת "X".

מסתבר יש לו מעל 20 שנות ניסיון, מתוכן 15 בבתי חולים ומרפאת כללית, לגבי הפתיחת העסק הוא לא ענה ובגדול זה כבר לא היה רלוונטי.

אחרי הטיפול הראשון, קבעתי סדרת טיפולים, חודש וחצי אחרי כאבי גב נעלמו. עכשיו אני נשארת בשביל הכיף או כפי שהמעסה שלי אומר לי בשביל פרופילקטיקה (רפואה מונעת).

נגמר החיפוש בקבוצות ווסטאפ למיניהם, נגמרו הביקורים במרפאות מאולתרות בלי השגחה ובלי המלצות אמיתיות.
שלא תבינו אותי לא נכון יש מלא מומחים מדהימים העוסקים ברפואה משלימה, אבל הדרך להגיע אליהם לא פשוטה, כי לא כל המלצה שווה, כי לא תמיד בא לנו, בעיקר הנשים להשאר עם מעסה שרירי ומסוקס לבד בחדר, כי אני באופן אישי מעדיפה שכל מטפל בין אם זה רופא או מעסה או מדקר יעבור ביקורת אחד לכמה זמן, וישהה במרחב בו אם אני אצעק הצילו מישהו ישמע אותי.

ואם כבר כללית רפואה משלימה, האם ידעתם שיש להם אפליקציית אקטיב שסופרת צעדים ונותנת הטבות גם לרפואה משלימה.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן