יום מעשים טובים ה- 17 יוצא לדרך

מיזם הדגל של עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון יוצא לדרך ויתקיים בישראל ב-14 במארס. יצויין באלפי פעילויות התנדבות ועשיית טוב בכל רחבי הארץ. שרי אריסון, יוזמת יום המעשים הטובים:  "לכל אחת ואחד יש את האמת שלו, ביום מעשים טובים השנה בואו נשים את הדגש על לחשוב טוב, לדבר טוב ולעשות טוב. עם אהבת חינם ואחריות אישית אפשר לגשר ולממש את הטוב".

יום מעשים טובים ה-17 יתקיים ב-14 במארס. ביום זה, שיצויין בכל רחבי הארץ , יתקיימו אלפי פעילויות התנדבות ועשיית טוב בכל רחבי הארץ. יום מעשים טובים הוא יום שיא לפעילות שנתית של  עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון המציעה התנדבות בהתאמה אישית לאורך כל השנה.

למעלה מ-2 מיליון ישראלים צפויים להשתתף ביום מעשים טובים, כש-95% מהרשויות במקומיות נוטלות בו חלק. יום מעשים טובים פרץ את גבולות המדינה ומיליוני בני אדם מ-110 מדינות ישתתפו ביום הייחודי הזה שנולד בישראל כיוזמה של אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון.

כותבים כרטיסי ברכה למאושפזים ביום מעשים טובים. קרדיט צילום אלי דאסה

השנה, פעילויות יום מעשים טובים יתקיימו תחת המסר "חושבים טוב, מדברים טוב, עושים טוב". כשהרעיון הוא לייצר מסה קריטית של עשיית טוב למען יצירת שינוי חיובי, ולקרוא לכל אחת ואחד לעשות מעשה טוב – קטן או גדול – כל אחד לפי יכולתו ונטיית ליבו.

רוצים ולקחת חלק ביום מעשים טובים ה-17? מוזמנים להיכנס לאתר יום מעשים טובים – שם תוכלו לבחור בדרך שלכם לעשיית טוב מתוך מגוון פעילויות במגוון דרכים: ליד הבית, במסגרת העבודה, קבוצות או יחידים, בארגונים או בעמותות, תוך בחירת סוג ההתנדבות: אריזות מזון, הפעלות משמחות, פעילויות למען איכות הסביבה, למען בעלי חיים,  התנדבות עם אוכלוסיות מיוחדות, ילדים ונוער, קשישים ועוד.

במידה ותרצו ליזום בעצמכם את הפעילות, לבד או עם המשפחה, קהילה וחברים, תוכלו לקבל באתר שלל רעיונות ומערכים בהם תוכלו להשתמש.

שרי אריסון, יוזמת יום המעשים הטובים:  "לכל אחת ואחד יש את האמת שלו. ביום מעשים טובים השנה בואו נשים את הדגש על לחשוב טוב, לדבר טוב ולעשות טוב. עם אהבת חינם ואחריות אישית אפשר לגשר ולממש את הטוב".

רפי אלול, יו"ר עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון:

See Also

"במסגרת יום מעשים טובים, נקיים השנה לראשונה, את התערוכה החברתית הגדולה בישראל – "עדשה חברתית", שתתקיים ב- 6 מוקדים: דימונה, אשדוד, עפולה, גבעתיים, אבן יהודה וכפר יאסיף. בתערוכות, שישימו זרקור על התנדבות ועשיית טוב, יוכל הקהל להיחשף לשלל העמותות הפועלות בעיר ולהירשם להתנדבות לכל השנה".

ביום עצמו תהיינה פרוסות ברחבי הארץ כ-100 עמדות מעשים טובים, בהן יוכל כל עובר אורח לעשות מעשה טוב על הדרך.

היכנסו לאתר יום מעשים טובים ובחרו את הדרך שלכם לעשות טוב.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן