ישראלי זה הכי אחותי

יום העצמאות ה-74 שיתקיים החל מערב יום רביעי ה-4 במאי יחגג סוף סוף אחרי שנתיים של קורונה וסגרים, ללא מסכות ועם במות, זיקוקים ואמנים מוכרים בחיק המונים צוהלים. מעבר לשמחה המשותפת, יום העצמאות נועד לגבש אותנו כחברה, עם ואומה וזהו הזמן הנכון לפרגן לחברות ישראליות מוצלחות, לתוצרת כחול- לבן ולתמוך האחד השני. להלן מספר דרכים שניתן לעשות זאת בהן ביום העצמאות עצמו וגם בימים שלאחריו.

לרכוש תוצרת מקומית
מדינת ישראל אומנם ידועה בעולם כמעצמת סטראט-אפ, אך בשנים האחרונות הפכנו למעצמה גם בתחומים נוספים. מעצבים ישראלים, הן בעולמות עיצוב הבית והן בעולם האופנה. תחום נוסף שבו ישראל הפכה לפורצת דרך בשנים האחרונות הוא בתחום הביוטי. אם עד לשנים האחרונות מוצרי טיפוח ואיפור שונים שהגיעו מעבר לים נחשבו לטובים, איכותיים ויוקרתיים יותר, הרי שכיום ניתן למצוא מגוון מותגים ישראלים שהפכו לגאווה לאומית ולשם דבר בזכות חומרים פעילים וטכנולוגיות חדשות המיושמות בהם. רכישה של תוצרת מקומית ומוצרים כחול-לבן, יוצרת בישראל מקומות עבודה נוספים, מכניסה כסף לקופת המדינה שמוחזר בדרכים שונות חזרה לאזרחים ומניעה את גלגלי המשק הישראלי.

להחזיר בחזרה לחברה
קניית מוצרים כחול-לבן אומנם חוזרת אלינו באופן עקיף, אך ישנן חברות אשר אינן שוכחות מאיפה באו ומחזירות לחברה גם באופן ישיר. בהיסטוריה של העם היהודי נהגו החקלאים לתרום חזרה עשרה אחוזים מהיבול לטובת הכהנים, הלוויים והעניים בחברה. גם בעידן המודרני חברות מעניקות בחזרה לחברה על ידי תרומות ופרויקטים שונים שאותם הן מבצעות במהלך השנה, חלקן עבור ארגון קבוע או מטרה מסוימת הקרובה ללבן, וחלקן בוחרות בכל שנה מחדש מטרות, ארגונים ועמותות חדשות לתמוך בהן. אותן תרומות לעתים נעשות באופן הסמוי מן העין וחלקן באופן מוצהר וגלוי בכדי שיוכלו לשמש דוגמה עבור חברות נוספות ואנשים פרטיים לעשות טוב. בסופו של יום, מרבית האנשים יעדיפו לרכוש פריט או מוצר הנחוץ להם כשהם יודעים שחלק מרווחיו יעזרו לאנשים נזקקים ולמטרה טובה.

ללבוש כחול-לבן
רוצים להפגין את אהבתכם למדינה כלפי חוץ? איזו דרך נפלאה יותר לעשות זאת מלתת הרבה כבוד לצבעי הדגל ולעטות על עצמנו פריטי לבוש ואקססוריז שונים בשילובים של כחול ולבן. צבעים אלו אינם רק צבעי הלאום, אלא גם נחשבים לטרנדים, אופנתיים ואביביים המתאימים במיוחד לעונת האביב הנוכחית והקיץ שבפתח. שילוב של כחול על גווניו השונים, מתכלת בהיר ועד רויאל יחדיו עם לבן צח, יוצרים יחדיו מראה שהוא בו בזמן חגיגי, רענן ומלא חיים. אלו המעוניינים לקחת את הסטיילינג צעד אחד קדימה יוכלו לעטות על עצמם גם פריטים פטריוטיים המשלבים את סמל המגן דוד.

אופנה בכחול לבן- כפכף במשקל נוצה מבית EASY SPIRIT, 380 שח, להשיג ברשת הלב הכחול ובאתר www.BlueHeart.co.il, יחצ חול

לשמוע מוזיקה ישראלית
בכל השנה אנחנו רוקדים עם אד שירן, מתרגשים מליידי גאגא ומנענעים עם ביונסה. ביום העצמאות (וגם ביום הזיכרון) אנחנו נזכרים עד כמה יפים השירים העבריים, עד כמה השפה העברית מרגשת אותנו ועד כמה שלמה ארצי, יהודית רביץ, גידי גוב ונורית גלרון מצליחים לרגש אותנו על-אמת. במקום לצאת לבמות, פשוט הציבו באמצע הסלון רמקול עגול ויפה, הגבירו פול גז ותתחילו לרקוד ולשיר קריוקי.

בידורית LAVO מבית PURE ACOUSTICS, 1690 שח, להשיג אצל המשווקים המורשים והיבואן סיריוס אלקטרוניקה, יחצ
View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן