סופר פארם לובשת פראדה

סופר-פארם מרחיבה את פעילותה בתחום האופטיקה והופכת את אירוקה לרשת אופטיקה חדשה תחת השם:  ERROCA BY SUPER-PHARM

רשת סופר-פארם מרחיבה את פעילותה בתחום האופטיקה והופכת את אירוקה לרשת אופטיקה תחת השם ERROCA BY SUPER-PHARM. סניפי הרשת בקונספט החדש יציעו חדרי בדיקה עם אופטומטריסטים מוסמכים, מקצועיים, ומנוסים שיבצעו בדיקות ראייה במקום. בנוסף, יושם דגש על משקפי ראייה, עם מגוון רחב מהמותגים המובילים בעולם, עם עדשות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

במסגרת השקת הקונספט החדש של ERROCA BY SUPER-PHARM יורחב באופן ניכר פורטפוליו משקפי הראייה והשמש עם המותגים הבינלאומיים המובילים בעולם הכוללים את הקולקציות החדשות והמעודכנות ביותר, ביניהםROBERTO CAVALI, DIOR, GUCCI , LGR, DITA , BALMAIN: VALENTINO, TOM FORD , JIMMY CHOO , PHILIP PLEIN,  MOSCHINO , PRADA , VERSACE ועוד, וכן מותגים בייבוא מקביל שיימכרו בסניפי הרשת כמו  RETRO SUPER FUTUREו- IC! BERLIN.
בנוסף, ימכרו לראשונה עדשות מגע מהמותגים המובילים דוגמת ג'ונסון, אלקון וקופרוויז'ן ועדשות צבעוניות של המותג האיטלקי המוביל Desio.

רשת האופטיקה החדשה, ERROCA BY SUPER-PHARM, שפותחת בימים אלה את הסניף הראשון שלה בקניון עזריאלי, משיקה בימים אלה קולקציית משקפי שמש וראייה טרנדיים לאביב- קיץ 2023. 

הקולקציה החדשה משלבת טרנדים בינלאומיים בולטים השאובים מעולם האופנה וכוללת שפע של סגנונות טרנדיים ונועזים שיתאימו לכל מבנה פנים ולכל מצב רוח

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן