פרויקט צילום של מתמודדי נפש הוביל להפקת לוח שנה מעורר השראה!

לוח שנה חדש שיוצא לקראת ראש השנה מנציח תהליך אמנותי-יצירתי בו דיירים מתמודדים הגרים בקהילה תומכת למתמודדי נפש תיעדו את חייהם. התוצאה: לוח ססגוני וצבעוני הנושא בשורת שיקום.

החיים שלנו מורכבים מאין סוף רגעים. רגעים טובים ולעיתים פחות, רגעים שאנחנו למעלה ולפעמים למטה. רגעים עוצמתיים וגם משעממים. רגעים שלא נשכח לעולם וכאלו שלא נזכור עוד דקה. רגעים לבד ורגעים ביחד. אוסף הרגעים הללו יוצר את חווית רצף החיים שלנו. האוסף הזה מרגיש כמו פסיפס, כל חלק הוא ייחודי ומיוחד אך במבט רחוק יותר כל החלקים מתחברים לתמונה אחת הומוגנית. 

קרדיט צילום – עמותת "איכות בשיקום".

"פסיפס" – פרויקט צילום הניב לוח שנה עם תמונות שתעדו תהליך יצרתי שעברו דיירי הוסטל שיקומי חולון, מבית עמותת איכות בשיקום, בהנחייתו של דרור כץ, מורה לצילום ואוצר. במהלך התהליך, הדיירים צילמו ותיעדו את סביבתם הקרובה ואת נקודות המבט שלהם. התהליך חשף את העובדה שלמרות שכולם נמצאים באותו המקום ובאותו הזמן, כל אחד ואחת מאתנו חווה את המקום ואת המציאות בצורה שונה. התמונות נותנות לנו הצצה לעולמם של הדיירים ומבטאות את דרך ההסתכלות שלהם על העולם. התהליך שעברו הדיירים, הצוות והמנחה היה משמעותי ומרגש. הם התחילו כחבורה מול מנחה, התפרקו ליחידים ויחידות אינדיבידואליים המביעים את עצמם והתחברו חזרה בפסיפס ויזואלי מקסים וחזק המספר את הסיפור המשותף שלהם. 

עלות לוח השנה – 40 ₪ והוא נמכר במשרדי עמותת איכות בשיקום בחולון ובמרכזי יה"ל ברחבי הארץ ( ראשל"צ, חדרה, אשדוד וכפר סבא). ניתן לרכוש גם אונליין באמצעות הקישור הבא: 

See Also

https://meshulam.co.il/s/8f12832e-7c81-6295-4d7f-b99cdcd2e6f1

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן