מה הקשר בין רחפן לפן? כנסי לקרוא!

במסגרת תערוכת ה- CES, לוריאל חשפה את AirLight Pro, טכנולוגיה פורצת דרך לייבוש שיער ברמה מקצועית השומרת על כדור הארץ ועל השיער אשר פותחה על ידי מהנדסי רחפנים ומדענים מובילים ומשתמשת בטכנולוגיית אינפרא אדום להשגת שיער חלק יותר.

צילום באדיבות לוריאל

החודש קונצרן לוריאל חשף בתערוכת ה- CES® 2024 טכנולוגיה חדשה לייבוש שיער שעוצבה בשיתוף פעולה עם מעצבים מקצועיים ומיועדת לשימוש מקצועי וביתי. AirLight Pro פותחה בשיתוף עם Zuvi, סטארט אפ שהוקם על ידי מהנדסי רחפנים ומדענים מובילים ומשתמש בטכנולוגיית אינפרא אדום ורוח כדי להשיג שיער חלק יותר בעל לחות ויזואלית, תוך ייבוש מהיר יותר* בזכות זרימת חום אופטימלית למגוון סוגי שיער ועם צריכת אנרגיה הפחותה ב-31%*. 

צוות של למעלה מ-100 מהנדסים, מעצבים, מספרות ומדענים מחטיבת המחקר והחדשנות של לוריאל וZuvi שיתפו פעולה בעיצוב התעשייתי החדשני של AirLight Pro כדי לפתח כלי לייבוש שיער ברמה מקצועית, שפורץ את מחסומי הביצועים. AirLight Pro מספק עד 33% שיער יותר לח*, עד 59% שיער חלק יותר ויזואלית*, זמני ייבוש מהירים יותר וחווית משתמש משופרת המבוססת על משוב ממעצבי שיער מקצועיים מובילים. כמו כן, הוא מסוגל לספק עד 31% פחות בצריכת אנרגיה*. תוך שימוש בטכנולוגיית LightCare™ המוגנת בפטנט, Zuvi פיתחה מוצר המשתמש באינפרא אדום וברוח מהירה כדי לייבש ביעילות מים על השיער, מה שמותיר לחות פנימית בקווצות שיער.

בניגוד למייבשי שיער קונבנציונליים עם מוטות תרמיים בלבד, AirLight Pro מצויד במנוע ייחודי בעל 17 להבים במהירות גבוהה וטכנולוגיית אינפרא אדום, מוגנת בפטנט, המופעלת על ידי נורות טונגסטן-הלוגן המיועדות לייבוש שיער מהיר ללא חום מוגזם. על ידי ייבוש יעיל של מים על השיער, הוא נשאר עם לחות פנימית בקצוות וכתוצאה מכך נוצר מראה של שיער חלק ומבריק.

 הטכנולוגיה נבדקה על ידי לוריאל על למעלה מ-500 אנשים עם סוגי שיער שונים. היות שטכנולוגיית ה- AirLight Pro מטרתה להתאים לצרכים של כל אחד מהמשתמשים. החומרה, הקושחה firmware והאפליקציה פועלים בצורה פשוטה על מנת לאפשר לכל משתמש להתאים אישית את ההגדרות לצרכיו.

ניקולא הירונימוס, מנכ"ל קבוצת לוריאל, חשף את הטכנולוגיה זוכת פרס החדשנות של CES® 2024 ופירט את ההשקעות האסטרטגיות של החברה בעולם הביוטי טק במהלך ההרצאה המרכזית שלו בבוקר הפתיחה באולם הנשפים Palazzo ב-Venetian בלאס וגאס.

"במשך 115 שנים, לוריאל ממנפת את המדע על מנת לחדש ולספק לצרכנים חוויות יופי בלתי נשכחות אשר מגשימות את שאיפות היופי האישיות שלהם. באמצעות AirLight Pro, בשיתוף עם Zuvi, אנו מוכיחים שטכנולוגיה יכולה להגביר את ביצועי היופי, לדאוג לצרכי שיער מרובים ולהפחית את ההשפעה הסביבתית- זה עתיד היופי שאנו שואפים ליצור".

See Also

"המשימה של Zuvi היא להשאיר את העולם טוב יותר ממה שמצאנו אותו, אמרה מינגיו וואנג, מייסדת ומנכ"לית זובי. "באמצעות המומחיות שלנו באופטיקה, אווירודינמיקה ועיצוב מוצרי אלקטרוניקה, יצרנו מוצר יוצא דופן. אנחנו גאים מאוד בעבודה שעשינו עד היום. כעת, יש לנו שותף כמו לוריאל, חברה עם יותר מ-100 שנות מומחיות בטיפוח שיער ויופי, כדי לקחת את המוצרים שלנו לשלב הבא. ביחד, אנחנו ונמשיך ליצור טכנולוגיות יופי פורצות דרך".

AirLight Pro תושק בארצות הברית על ידי המותג המקצועי של החברה, לוריאל פרופסיונל, בשנת 2024 למעצבי שיער בתחום היופי ולצרכנים.

*הערה: הסטטיסטיקה המוצגת מבוססת על מחקרים שנערכו על AirLight Pro באיחוד האירופי.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן