לנצח את החיים

ג'ורדי סמייל (ירדן חסון) משיק את הרצאתו החדשה 'זמן המיוחדים', בה הוא מספר את סיפורו האישי מעורר ההשראה והאופטימיות, הרצאת הבכורה תתקיים ב-21 ביוני, בשעה 19.00 בראש העין. 

ג'ורדי סמייל נמנע כל חייו מעימותים, עימותים עם הילדים שצחקו עליו, עם המורים שלא האמינו ביכולותיו, עם מקומות לא נגישים ועוד. כיום הוא לא פוחד לומר את שעל ליבו ובחר לחשוף את סיפורו האישי מעורר ההשראה בהרצאה מרתקת, מרגשת ובעיקר אופטימית. הרצאה על  ילד עם מיוחדות (מוגבלות) שרוצה ומתעקש לחיות חיים רגילים, למרות מצבו הפיזי והמלצות הרופאים, למרות תגובות הסביבה, ילד שזכה לאורך השנים במדליות רבות והישגים ספורטיביים בתחומים כמו ג'ודו, טניס, שחיה, פינג פונג, אופניים ותחומים נוספים ומוכיח לכולם שהכל אפשרי למרות הקושי. 

בימים אלה ג'ורדי חי בדירה משלו, מגיע יום יום לחדר הכושר, מטייל ונהנה. הרצאתו כוללת גם ביקורת על מידת הנגישות של מקומות ותגובות האנשים שעדיין לא כולם מקבלים את השונה ומוכנים להושיט יד לעזרה. לדבריו: "אני חושב שהגיע הזמן, זמן המיוחדים. תנו לנו מקום למרות שאנחנו אולי שונים פיזית , התנהגותית, רוחנית. אנחנו יכולים ורוצים לעשות את מה שאתם עושים ואף יותר מזה, תאהבו אותנו בדיוק איך שאנחנו, בנוכחות מלאה."

לינק לרכישת כרטיסים 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן