להרגיש נגישות 2023

עמותת נגישות ישראל בשיתוף עיריית תל אביב-יפו, נמל תל אביב ומשרד התרבות והספורט יקיימו הפנינג נגישות חוויתי, חינוכי וערכי לכל המשפחה, במטרה לעלות את המודעות לנגישות, ספורט נכים, אנשים עם מוגבלות והפוטנציאל הגלום בהם.

אירוע 'להרגיש נגישות 2023' בנמל תל אביב . צילום גיא טייב

ההפנינג יכלול משט מפרשיות ויאכטות, מטס של מטוסים קלים ומסוקים בהשתתפות טייסים וילדים עם מוגבלויות, תחנות ספורט נכים התנסותיות חווייתיות המיועדות לקהל ללא מוגבלויות במטרה לחשוף להתמודדות היום-יומית של כ-1.6 מיליון ישראלים עם מוגבלויות ועוד

יום שישי, 12 במאי | 12:00 – 15:30
הכניסה בחינם

עמותת נגישות ישראל בשיתוף עיריית תל אביב-יפו, רשות הספורט העירונית, נמל תל-אביב ומשרד התרבות והספורט יקיימו את הפנינג "להרגיש נגישות 2023", אירוע חוויתי, חינוכי וערכי לכל המשפחה. מטרת ההפנינג, שיתקיים בנמל תל-אביב ליד ארגז החול, ביום שישי, 12 במאי, מהשעה 12:00, להעלות את המודעות לנגישות, ספורט נכים, אנשים עם מוגבלות והפוטנציאל הגלום בהם. ההפנינג יהיה פתוח בכניסה ללא תשלום לציבור הרחב.

האירוע יתקיים באוויר, בים וביבשה ויכלול: משט מפרשיות ויאכטות מול נמל תל-אביב, מטס הזדהות של מטוסים קלים ומסוקים לאורך חופי תל-אביב-יפו והרצליה – בהשתתפות טייסים וילדים עם מוגבלויות, תחנות התנסות חווייתיות בשילוב משחקי ראווה בספורט נכים והפנינג ספורט פרא-אולימפי לקידום המודעות החיובית לנגישות, ספורט נכים, אנשים עם מוגבלות והפוטנציאל הגלום בהם.

אירוע 'להרגיש נגישות 2023' בנמל תל אביב. צילום גיא טייב

האירוע יפגיש את הקהל הרחב ללא המוגבלות עם אנשים עם מוגבלויות שונות ויחשוף אותם להתמודדות היום-יומית של כמיליון ושש מאות אלף ישראלים באמצעות התנסות חווייתית וכיפית במגוון פעולות מאתגרות כמו: יצירת גרפיטי צבעוני ללא שימוש בידיים, היכרות עם שפת הסימנים וחשיפה לעולם החירשים, משחקי ספורט כמו כדורסל כיסאות גלגלים, טניס בכיסאות גלגלים, כדור שער (כדורגל עיוורים) עם כיסוי עיניים, אופני ידיים ואופני טנדם עם כיסוי עיניים, מסלול מכשולים לכיסא גלגלים ועוד.

See Also

עמותת נגישות ישראל, שמציינת 24 שנות פעילות, מקיימת את האירוע זו השנה התשיעית, בשיתוף ההתאחדות לספורט נכים, הוועד הפראלימפי, עיריית תל-אביב-יפו, רשות הספורט העירונית, נמל תל-אביב, משרד התרבות והספורט וארגון נכי צה"ל. 

פרטים נוספים באתר נמל תלאביב namal.co.il

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן