כולנו אזרחים!

מאות מנהלי ועובדי לוריאל בישראל יצאו בחמישי האחרון (28.10) להתנדב ב-5 מוקדים שונים ברחבי הארץ למען הקהילה, במסגרת "יום האזרחות הטובה" אותו מקיימת החברה זו השנה ה-11.

הפעילות נערכה תחת הכותרת "כולנו אזרחים" עם עובדי מטה החברה בנתניה, ממרכז ההפצה בקיסריה ומהמפעל במגדל העמק, אשר הקדישו את כל יום העבודה שלהם לטובת התנדבות משמעותית למען הקהילה. 

מנהלי ועובדי לוריאל ישראל התפרשו החל משעות הבוקר המוקדמות ב-5 מוקדים שונים, ממגדל העמק ועד בני ברק, מנתניה ועד גן חיים, ועסקו בפעילות התנדבותית משמעותית, בשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות המהווים שותפים חברתיים של לוריאל.

אלי שגיב ועובדי לוריאל בלקט ישראל צילום גדי סיארה

הפעילות ההתנדבותית התקיימה ב-5 מוקדים שונים: בעמותת "אוהל שרה" בבני ברק –  במסגרת 'מרכז הטיפוח של לוריאל', העניקו המתנדבות והמתנדבים של לוריאל טיפולי יופי וטיפוח מפנקים לנשים בעלות מוגבלויות המגיעות למרכז התעסוקה מדי יום, בחוף ארגמן בנתניה – הצטרפה השחקנית מגי אזרזר,  שגרירת גרנייה בישראל,  שסייעה לעובדים בניקוי החוף וסביבתו, בשיתוף עמותת אקואושן הפועלת למען הסביבה הימית והחופית, במרכז הלוגיסטי של "לקט ישראל" – בגן חיים, סייעו העובדים באריזת סלי מזון של פירות וירקות טריים המיועדים לנזקקים, בפנימיית הילדים "בית אלעזרקי" בנתניה –  סייעו המתנדבים בשיפוץ ושיפור נראות חדרי הפנימייה והחללים המשותפים, כמו גם החצר של הילדים ועובדי מפעל לוריאל במגדל העמק – סייעו בשיפוץ ושיפור נראות גן ילדים בעיר, על מנת להיטיב עם באיו. 

See Also

אלי שגיב מנכל לוריאל ישראל ודניאלה פרוסקי-שיאון מנהלת תקשורת וקיימות לוריאל ישראל צילום גדי סיארה

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל סיכם את היום באירוע מיוחד לעובדים המתנדבים ואמר: "חברה מצליחה נמדדת לא רק בביצועים העסקיים שלה אלא גם באימפקט החברתי החיובי שהיא מייצרת סביבה. אתם, אנשי לוריאל ישראל, הם אלו שעושים את ההבדל, מהווים דוגמא ומובילים שינוי חשוב. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על רוח ההתנדבות הלוריאלית וגאה בכם על העשייה החשובה. יום האזרחות הטובה בלוריאל, אליו מצטרפת פעילותנו החברתית לאורך השנה כולה אשר שמה דגש מיוחד על קידום נשים, הוא כבר חלק ממי שאנחנו, חלק בלתי נפרד מחזון החברה ומדרך הפעולה שלנו. אליכם מצטרפים היום עוד עשרות אלפי עובדי לוריאל בכל העולם, שחוברים יחד כדי לחולל אימפקט חברתי משמעותי".

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן