חוגגים שבועות עם מתכונים שמביאים את החקלאות הישראלית למרכז השולחן

לקט ישראל, ערוץ FOODY  ודפוס בארי משיקים ספר מתכונים חגיגי "מהחקלאי לצלחת" , הספר הוא פרי שיתוף פעולה מרגש אשר מציע 18 מתכונים המבוססים על מיטב התוצרת החקלאית המקומית.

הספר מוקדש לחקלאי ישראל, עמוד התווך של החוסן הלאומי וחלוצי ההתיישבות הלאומית שבמובן מסוים מהווים מגן לגבולות הארץ. מפרוץ מלחמת חרבות ברזל וגם בתקופה שקדמה לה, הם מתמודדים עם אתגרים רבים וממשיכים לעבוד ולטפח את אדמת הארץ, בתנאים אשר מקשים עליהם על מנת להמשך ולספק מזון טרי וביטחון תזונתי לתושבים.

באדיבות לקט ישראל

בספר, אבידע בכר, מנהל ענף החקלאות בקיבוץ בארי וניצול הטבח ב7- לאוקטובר, חושף טעימה מהמסע הלא ייאמן שעבר, מהעיסוק בגידול 15 דונמים של פירות וירקות שונים ועד לשבת השחורה. הזוועות שעבר לא הכניעו אותו, את חקלאי בארי ואת החקלאים לכל אורכה ורוחבה של המדינה .

לקט ישראל, ארגון הצלת המזון הלאומי, פועל להצלת עודפי מזון איכותי וחלוקתו לאוכלוסיות מוחלשות. כ 50% מהרווחים של כל מכירות הספר יועברו לתרומה לעמותה ולחיזוק החקלאות הישראלית. המתכונים בספר קלים ופשוטים להכנה אשר מאפשרים להכין ארוחות חג חגיגיות ומרשימות תוך שימוש בתוצרת איכותית

See Also

"מהחקלאי לצלחת" הספר הוא מתנה בעלת ערך משמעותי לחג השבועות ולכל אירוח והמתכונים בו קלים ופשוטים להכנה ומתבססים על ירקות ופירות מתוצרת חקלאית

עלות: 19 ₪. 
ניתן לרכוש את הספר "מהחקלאי לצלחת" באתר האונליין של FOODY https://bit.ly/3Vg3hOF
הצטרפו לחגיגת החקלאות הישראלית ותמיכה בחקלאים   

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן