שבועות ובירות חיטה ישראליות: חגיגת טעמים מבעבעת

שבועות זה לא רק טנא ולחם, אלא גם הרבה מאוד כיף! החיטה, אחת משבעת המינים, מביאה איתה שפע ופריחה – וגם בירת חיטה מהממת שמושכת אחריה הרבה "וואו!" , עם כל לגימה. אז כשהחיטה חוגגת, אנחנו מרימים כוס ומצטרפים!

מבשלת שבט

פרדס חנה – כרכור לא רק מושבה מנומנמת , אלא גם בית לבירת החיטה המדהימה "FARM MAMA". עם טעמים קלילים ופרחוניים, הבירה הזו תשגר אתכם לעולם אחר של הנאה. מתאימה בול למפגש חברות עם הרבה צחוקים ואנרגיות חיוביות.

צ. עידן גור

מבשלת אלכסנדר

עמק חפר מגלה לנו את סוד הכיף עם "אלכסנדר חיטה ישראלית". בירת חיטה קלילה, עדינה ומאוד מרעננת. הפיקניק שלכם בשבועות מעולם לא היה מושלם יותר עם הבירה הזו לצידכם.

צ. אייל קרן

מבשלת מלכה

קיבוץ יחיעם מזמין אותנו לטעום את "מלכה חיטה". בירת חיטה קלילה עם נגיעות הדריות שתשדרג כל ארוחה חגיגית. הכי כיף לשבת עם חברות, להרים כוס ולהנות מהטעמים המיוחדים.

יח"צ

מבשלת JEMS

ולא נשכח את מבשלת JEMS, שהוקמה על ידי ג'רמי לאחר שוויתר על עבודה בבית הלבן כדי להביא לנו את הבירה המושלמת. "JEMS חיטה" היא בירה מרעננת ומלאת חיים, בדיוק כמו הסיפור שמאחוריה. מפגש חברתי עם הבירה הזו יוסיף המון פאן וצחוק לחג.

See Also

צ. אייל קרן

נצלו את החג לתירוץ מושלם למפגש חברות מהנה! עם בירות החיטה הישראליות, יהפוך למסיבה של טעמים מרעננים וחוויות בלתי נשכחות. גבינות, פשטידות, סלטים ובירה חיטה קרה – מה עוד צריך כדי לחגוג את החג הכי כיפי בשנה?

אז קדימה, תרימו כוס לחיים ותהנו מכל רגע. חג שמח, מלא בצחוק, חברים טובים ובירות חיטה מהממות! לחיים! 🍻

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן