המן OUT אסתר IN

תחביאו את הרעשנים ותפתחו את הלב ל"לבבות אסתר".

רשת רולדין גאה לצאת זו השנה הרביעית במיזם החברתי 'לבבות אסתר'. מאכל החג של רשת הקונדיטוריות פותח צוהר אל דמותה של גיבורת חג הפורים, אסתר המלכה, כדמות נשית מעוררת השראה המראה שהכל אפשרי וכל אחת יכולה להגשים את עצמה, לעשות  רחוק, לאתגר את עצמה ואת הסובבים אותה, ולא לקבל את המציאות הקיימת כגזרת גורל.

רולדין חברה לנעמת, תנועת הנשים הגדולה בישראל, ותתרום 10 ₪ עבור כל מכירה של מארז עוגייה – "לבבות אסתר". התרומה תוקדש למרכז נעמת לאישה ותסייע בהקמת מערך של מנחות קבוצות ומתנדבות לקו החם במרכז נעמת לאישה, אשר נפתח בימים אלו ויפעל למען נשים במצבי משבר ובצמתים של שינוי.

הבחירה השנה של רשת רולדין במרכז נעמת היא טבעית ומתבקשת, ונועדה להעצמה נשית. את שיתוף הפעולה מנהלת דפנה גיא-שטגמן מחברת התוכן אג'נדות, חברה העוסקת בפיתוח אג'נדות חברתיות, בניית שותפויות אסטרטגיות בין עסקים לקהילה ומינופן שיווקית. מארז "לבבות אסתר" מציב בקדמת הבמה את דמותה של אסתר המלכה, שהצילה את העם היהודי מהשמדה. אסתר היא בבואה לדמות נשית חזקה ועוצמתית, שלא חששה להוביל את העם היהודי, ובאמצעות חוכמתה הרבה סיכלה את פעולותיו של המן הרשע.

עמותת נעמת עוסקת בקידום שוויון מגדרי בישראל, בכל הזירות האפשריות – הן במרחב הביתי, והן במרחב הכלכלי-חברתי.

רשת 'רולדין' חרטה על דגלה לקדם במסגרת פועלה אג'נדות חברתיות ותרומה לקהילה.

את המארז ניתן לרכוש בכל סניפי הרשת, בעלות של 10 ₪ ובאתר: https://www.roladin.co.il/

See Also

לפרטים נוספים כנסו כאן
https://esthershearts.roladin.co.il/purim/

.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן