אירה סימונוב: "תלכי עם האמת שלך, ותלכי איתה בכל הכוח…"

מאת גלינה סמית

לקראת יום האישה הבינלאומי פגשתי את אירה סימונוב, משפיענית רשת, בלוגרית אופנה ובעלת חברת דיגטל, לראיון קצר. בעידן שבו הסטייל אינו רק עניין של טרנדים אלא גם ביטוי של זהות, אירה מציגה פרספקטיבה ייחודית על חשיבות האופנה בחברה וההשפעה שלה על חיזוק מעמד האישה. דרך המילים של אירה, נצלול לתוך סיפורה האישי.

צילום באדיבות אירה סימונוב

אירה, את מהווה מקור השראה לנשים רבות בתחום האופנה והסטייל. מי היו הדמויות המרכזיות שהשפיעו עליך בתחילת דרכך, ואיך את מוצאת השראה כיום?
מקור ההשראה שלי: אמא שלי האהובה, אישה מיוחדת ומלאה בתבונה. מאז שאני זוכרת את עצמי היא היוותה לי דוגמא לאישה חזקה, עצמאית ומצליחה, תוך שהיא חווה חיים לא קלים. שקט פנימי ואלגנטיות.
מאז ומעולם הערכתי הייתה נתונה לנשים חזקות, שלוקחות על עצמן משימה חשובה, ועושות הכל על מנת להשיג אותה.
מבחינת השראה אופנתית – תמיד היא באה מההיסטוריה ודמויות אייקוניות כמו הנסיכה דיאנה וגרייס קיילי שהרבו גם בעשייה חברתית.
ועכשיו בעידן של הסושיאל יש כל כך הרבה השראה בכל מקום, כל אחת לא משנה מאיפה היא יוצרת
ולכן כל כיף לעקוב אחרי מה שהיא עושה.

בתור אישה משפיעה בתחום האופנה, איך את רואה את התפקיד של האופנה בחיזוק מעמד האישה בחברה, במיוחד לקראת יום האישה הבינלאומי?
בשגרה שלי אני מוקפת בהרבה נשים שמעוררות השראה. ומכל אחת מהן לומדת לקחת תובנות שבסוף הופכות לפאזל שלם ומרגש. כאישה משפיעה בתחום האופנה, אני חושבת שהתפקיד שלי הוא לצקת את התובנות האלו ליום יום. תפקידה של האופנה הוא להעצים, נשים בכלל ונשים צעירות בפרט. להאמין בעצמך, ביכולות שלך. אאוטפיט נכון יכול לשנות לך את החיים.

צילום באדיבות אירה סימונוב

כל קריירה מלווה באתגרים, במיוחד לנשים בתחום הציבורי והאופנה. אילו אתגרים נתקלת בהם במהלך הקריירה, ואיך התמודדת עם אותם אתגרים?
אתגר שליווה אותי לאורך הדרך הוא איך לתקשר לסביבה את מה שאני עושה. מה זה אומר להיות לעשות את מה שאני עושה, מה זה אומר להיות מובילת דעת קהל, אשת קריאייטיב. כשנכנסתי לסושיאל, האינסטגרם היה בחיתוליו. המון פעמים נתקלתי בדלתות סגורות. זה אתגר שעדיין מלווה אותי, אבל היום הוא לא משפיע עלי, הגעתי למקום שאני יודעת בדיוק איך להתמודד איתו ואיך לתקשר לסביבה, לחברות ומותגים מהו שיווק חכם ומה החשיבות של העלאת מודעות למותג.

מה היית רוצה להעביר כמסר לנשים צעירות אשר חולמות להשתלב בתחום האופנה והסטיילינג? ישנם טיפים מסוימים או לקחים שקיבלת במהלך השנים שחשוב לך לשתף?
קודם כל תישארי נאמנה לערכים שלך. תלכי עם האמת שלך, ותלכי איתה בכל הכוח. האמירה האישית שלך עושה את כל ההבדל. דבר שני זה התמדה. זה תחום שהוא לא סלחני, ואי אפשר לעשות דברים "על יד" או בערך.

איך את מגדירה את התרומה שלך לקהילה ולקידום נשים בתחום האופנה ומעבר לו? האם יש פרויקטים חברתיים או אירועים מסוימים שאת מעורבת בהם ומרגישה שחשוב להדגיש?
אני תמיד מכניסה את האמירה האישית שלי, ומשלבת תכנים שהם מעצימים. יותר מזה, הפלטפורמה הזו שבניתי היא בעיניי נכס, וככזה זו מיויבותי להשתמש בו גם לעשייה החברתית. אני תורמת להעלאת מודעות לנושאים חברתיים וסביבתיים שקרובים לליבי. לאחרונה השתתפתי בפרויקט Don't let Hamas Rape me Too שמטרתו הייתה להראות לעולם את הזוועות שחמאס ביצעו ב 7.10 כלפי ילדים, נשים וגברים.

באדיבות אירה סימונוב

סימונוב מביאה איתה לא רק סגנון אישי מובחן אלא גם מסר של חוזק, עצמאות והשראה לנשים בכל מקום. דבריה מספקים השראה ומעודדים שיח פורה על תפקיד האופנה בהעצמה נשית ובחברה בכלל.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן