נטע ברזילי משיקה “Wonderful & Great”

אחרי שכבשה את המקום הראשון בהשמעות בתחנות הרדיו עם EVERYTHING, הובילה כשיר המושמע ביותר בחודש יולי בישראל עפ״י אקו״ם ורגע לפני שיוצאת לסיבוב הופעות שלה, נטע ברזילי ממשיכה להביא לנו הרבה כבוד בעולם ומשחררת את השיר “Wonderful & Great”, אותו יצרה יחד עם שותפה המוזיקלי אבשלום אריאל. השיר החדש ממשיך את הקו המוזיקלי הכל כך מיוחד של נטע שיהיה חלק מאלבום הבכורה שיצא בינואר 2024. "Wonderful & Great" נותן טעימה מרגשת ממה שעתיד לבוא!

Written by Avshalom Ariel, Netta Barzilai and Dafna Shilon

"וונדרפול אנד גרייט הוא הגרסה השיכורה שלי לשיר הילדה הכי יפה בגן, הילדה הזו שהכל הולך לה הכי מדהים ומושלם (עד שזה כבר יכול לעצבן )
חשבתי כמה מעט אנחנו מרימים אחד לשני באהבת חינם ורציתי לקדם את האנרגיה הזו בין אנשים ואצלי במערכת – לתעל קנאה לפרגון.
ההשראה לשיר נובעת גם משיר שאני וחברות שלי שרות כשאנחנו יוצאות ממסיבה טובה בארבע בבוקר וצריכות ללכת יחד הביתה ברגל בלי להתבלבל בדרך."

באדיבות: יוניברסל ישראל

הקליפ הינו ורטיקלי וצולם באייפון על ידי הבמאי אבי מצליח. הקליפ הרטיקלי נעשה בהשפעת תרבות TikTok – קליפ המשלב כוריאוגרפיה וויזואליה אבסורדית סוריאליסטית שמתפקדות כמחווה להומור Nonsense.
בקליפ ניתן לראות "מסיבת תה" פרועה שאורגנה על ידי נטע, שבה היא ועוד כמה גברים שואבים את הצופה בתמונות מטורפות חופפות בצורה מושלמת ומתחלפות במהירות, עד שבאמצע השיר השלמות מתקלקלת, השליטה על הסט נופלת, והצופה רואה את מאחורי הקלעים איך מתוך שלמות, הגיעו לאסון מוחלט.

See Also

באדיבות: יוניברסל ישראל

מחר נטע תצא לטור הופעות שלה על שם השיר "Wonderful & Great" שיעבור בלונדון, אמסטרדם, ברלין, קלן, מלטה (Europride), סופיה, ומשם תעלה על מטוס לכיוון אורלנדו, שם תפתח את אירוע הגאווה של דיסני – EQUAL Workplace Summit 2023

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן