מירי בוהדנה מסירה שיער בבית

מנחת הטלוויזיה והדוגמנית מירי בוהדנה נבחרה כפרזנטורית של המותג אפיליידי, לרגל השקת מכשירי לייזר בייתים להסרת שיער, הראשונים מסוגם בעולם.

הקמפיין בכיכובה של בוהדנה צפוי לעלות במהלך חודש יוני הקרוב, בהשקעה הנאמדת בכ– 3 מיליון ₪. הקמפיין יכלול בין הייתר: תשדרים בטלוויזיה שיעלו בערוצים המובילים 12 ו 13, 14 שלטי חוצות בפריסה ארצית, פרסום בדיגיטל, בעיתונות, במגזינים, ברשתות החברתיות ובנקודות המכירה של המותג.

צילום גלית ורטהיים. "…אני כאישה שמחה לגלות שהמכון מגיע הבייתה…"

בוהדנה תצטלם בקמפיין  החדש לצידה של ד"ר להבית אקרמן,  מומחית ברפואת עור, שנבחרה לכהן כיועצת רפואית של חברת אפיליידי   והיא תוביל  את הקמפיין בהיבט המקצועי, המדעי ופיתוח המוצרים תוך תמיכה מבוססת במחקרים.

בוהדנה דוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה מנחה את תוכנית הבישול משחקי השף כבר מזה 6 עונות ברציפות.  בוהדנה שכיהנה כמלכת יופי בעברה, הובילה לא מעט קמפיינים לרשתות אופנה, בניהם: לנעלי טו גו, אייס, אריסטו שמט תכשיטי רויאלטי ועוד. זהו הקמפין הראשון של בוהדנה לחברת ביוטי כמו אפילידיי. 

צילום גלית ורטהיים.

מירי בוהדנה מסרה על הבחירה בה: "עשיתי המון קמפיינים בחיי, אבל אני שמחה על הבחירה בי להשקת מוצרי לייזר בייתים להסרת שיער. אני כאישה שמחה לגלות שהמכון מגיע הבייתה, כי אין דבר יותר מתסכל מכניסת הקיץ והצורך בהסרת שיער לצמיתות . בעולם שבו הכל כאן ועכשיו- הפתרון של אפיליידי הוא פשוט גאוני". 

גולן בר דוד על הקמפיין: " הבחירה במירי ולהבית בישראל היא בחירה בשתי נשים חזקות שמסוגלות להעביר את הבידול הייחודי של חברת אפיליידי ביחס לשוק ברמה הטכנולוגית ופונקציונאלית בצורה הטובה ביותר".

 חברת אפיליידי  (Epilady) פרצה לתודעה עוד בשנות ה90 כאשר הייתה הראשונה להשיק את מסיר השיער החשמלי הראשון מסוגו בעולם והפכה לחלוצה עולמית בשוק. בתקופה קצרה ביותר הפכה החברה למובילה בתחום טיפוח היופי בשוק הבינלאומי והשם "אפיליידי" הפך לשם גנרי לכל מכשירי הסרת השיער, עד עצם 

היום הזה. כיום, החברה השקיעה משאבים גדולים בפיתוח חדשני פורץ דרך של מכשירי לייזר מתוחכמים הראשונים מסוגם בעולם לשימוש בייתי המאפשרים לבצע טיפולי לייזר מדוייקים להסרת שיער בגוף ובפנים.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן