מלי לוי ולוסי אהריש נבחרו להוביל את קמפיין STAND UP!

לוי ולוסי אהריש נבחרו להוביל את קמפיין STAND UP! של לוריאל פריז, למניעת הטרדות מיניות במרחב הציבורי
***************
הקמפין יעלה ביום האישה הבנלאומי בדיגיטל, ברשתות החברתיות ובשלט חוצות על מסך ענק בלב תל-אביב 
השחקנית מועמדת לגלובוס הזהב אל פנינג מובילה את הקמפיין הבינלאומי לצד שגרירות המותג הנוספות כמו אווה לנגוריה, קייט ווינסלט, הלן מירן ועוד

השחקנית ומנחת הטלוויזיה מלי לוי והעיתונאית, שחקנית ומגישת הטלוויזיה לוסי אהריש,  נבחרו בישראל להוביל את קמפיין STANDUP! שהינו חלק מהאג'נדה החברתית העולמית של המותג לוריאל פריז, שמטרתו למנוע הטרדות מיניות במרחב הציבורי ולהעלות מודעות לתופעה,  כחלק מערך ה"עוצמה הנשית" של המותג. 

קמפיין  'סטנד אפ!' (אל תעמדו מנגד), שיעלה ביום האישה הבינלאומי בדיגיטל, ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק) ובשלט חוצות על מסך ענק בלב תל-אביב (הקוליסאום), הוא חלק מתכנית הדגל החברתית הגלובלית של לוריאל פריז –STANDUP ! נגד הטרדות מיניות במרחב הציבורי, שנועד למנוע הטרדות מיניות במרחבים הציבוריים, בדגש על העומדים מהצד – ולתת לכולנו כלים שיוכלו לצמצם את התופעה. 

השחקנית אל פנינג שמובילה את סטנדאפ בעולם צילום יחצ !

השחקנית מועמדת לגלובוס הזהב אל פנינג מובילה את הקמפיין הבינלאומי לצד שגרירות המותג הנוספות כמו אווה לנגוריה, קייט ווינסלט, הלן מירן ועוד.

הקמפיין נולד מתוך האג'נדה החברתית של המותג הדוגלת ב"עוצמה נשית" לאור מחקרים בעולם ובישראל, שהוכיחו כי התופעה רווחת ביותר וכי נשים שמוטרדות מינית חוות פגיעה חמורה בביטחון העצמי שלהן ובתחושת הערך העצמי. 

See Also

בישראל, נבנתה שותפות ארוכת טווח עם איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, במסגרת זו  הושק אתר בעברית:  standup-israel.com  הכולל  לומדה עם 5 כלים פשוטים בעזרתם אפשר ללמוד איך להגיב בביטחה בפעם הבאה שניתקל בהטרדה מינית/נחווה הטרדה בעצמנו. את הקמפיין מלווה האשטאג מקומי #דילעמודמהצד.  עד היום עברו את ההדרכה הייעודית מטעם האיגוד מעל 50 אלף איש, ובכל שנה יעברו אותה עשרות אלפי איש ואישה, החל מבני נוער ועד מקומות עבודה.

מלי לוי נבחרה להוביל את קמפיין סטנד אפ נגד הטרדות מניות לוריאל פריז צילום יחצ

לדברי אילן נקש, מנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל: "הקמפיין נועד לייצר שינוי חברתי וללמד את הציבור, כיצד ניתן להגיב בפעם הבאה שנהיה עדים להטרדה מינית. הזווית הייחודית בפרויקט היא עוברי האורח שהם, פעמים רבות, עדים לתופעת ההטרדות המיניות מהצד, ובעזרת כלים פשוטים לומדים להגיב נכון. הבחירה במלי לוי ולוסי אהריש כפרסונות שיובילו את הקמפיין בישראל, מקורה בחיבורן הטבעי לערכי המותג, המתבטאים בביטחון עצמי ועוצמה נשית."

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן