אלה אייבינדר – " עליתי 8 קילו מאז החזרה מהאיים"

בחמישי האחרון (17.2)  הגיעה בשעות הבוקר המוקדמות כוכבת הישרדות VIP הדוגמנית  אלה אייבינדר לסטודיו בתל אביב לרגל צילומי קולקציית אביב 2022 של רשת SCOOP, קמפיין ראשון שלה, שקיבלה לאחרונה. 

אלה שמופיעה בימים אלה בראליטי הנצפה הישרדות VIP נתפסת כחביבת הקהל, והיא אחת ההבטחות של העונה ואף סומנה על ידי הקהל כזוכה העתידית שיתפה. אלה סיפרה הסט: "אני כל כך מתרגשת זהו קמפיין אופנה ראשון שלי ופעם ראשונה אני עומדת לבד על סט צילומים וכל הזרקורים רק עלי! אני מודה ומרגישה שזו השנה שלי…..אני רק מתבאסת שיש עלי 8 קילו עודפים מאז שחזרתי מהאיים אני במלחמת משקל תמידית" .

אלה אייבינדר לרשת נעלי סקופ צילום שי פרנקו

כשנשאלה לגבי הזוגיות שהספיקה להשיק בתחילת שבוע שעבר לאחר שסימה מערכת יחסים אחרת- ענתה בתגובה: "אני פוחדת מעין הרע ואת הטוב והאושר אני שומרת לעצמי". 

אך לא הכל ורוד, אייבינדר מתמודדת בימים האחרונים עם בעיות עולמיות כמו  המלחמה באוקריאנה,  אמה ואחותה מתגוררות במרכז אוקראינה  ולדבריה: "עברתי ימים מאוד מתוחים כאשר התחילה המלחמה. דאגתי לאימי אבל מאז עשינו הרבה שיחות זום והיא הסבירה לי שאזור הלחימה הוא בצד השני.  אני עוד חושבת אולי להביא אותה לגמר… חשוב לי שתראה אותי על הבמה ותראה את ההצלחה שלי".

עוד סיפרה כי לאחרונה החלה לקחת שיעורי נהיגה ואולי סוף סוף תתחדש ברכב חדש.

See Also

אנחנו: " אלה? זה הזמן אולי להתחיל לבנות על המיליון?"

אלה: "אם לא בהישרדות אני אגיע אליו בדרך אחרת… אבל אני עם ריאלטי סיימתי!". 

View Comments (0)

Leave a Reply