קמפיין ראשון של הזוג הכי מפורסם: היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשון

אחרי שהודיעה כי בעקבות פרשת שי אביטל, החליטה כי מעתה תנהל את עצמה

קמפיין ראשון של הזוג הכי מפורסם:

היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשון

הקמפיין לרשת אירוקה יערך לרגל השקת משקפי שמש לסתיו-חורף 2021 – בהשקעה של 1 מיליון ש"ח


הצילומים נערכו בדירת הזוג בנתניה

 בקונספט "הצצה לחיי הזוג הכי נוצץ בביצה"

ביום א, לאחר אימון הבוקר של שחקן הכדור רגל רמי גרשון עם קבוצתו, ולאחר סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת 33 לגרשון, הצטלמו בדירתם בנתניה הזוג המפורסם ביותר בישראל:  היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשון,  בסצנות אופנתיות על סט צילומים הנראה כלקוח מסרט הוליווידי.

זהו הקמפיין הראשון מאז שאלחמיסטר הודיעה כי החליטה שמעתה תנהל את עצמה. הקמפיין שצולם הוא עבור רשת אירוקה, שמשיקה את הקולקציה החדשה לסתיו-חורף 2021/22  למשקפי השמש של המותגים הבינלאומיים אותם מייבאת בלעדית אירוקה כמו: טום פורד, ג'ימי צו, דיוויד בקהאם ועוד.

לראשונה מצטלם הזוג לקמפיין משותף שיעלה בתחילת חודש ספטמבר, לקראת החגים, בהשקעה של 1 מיליון ₪ ויכלול פרסום בדיגיטל, פעילות ברשתות החברתיות ובנכסים הדיגיטלים של אלחימיסטר ואירוקה. כמו כן תיערך פעילות תקשורתית בכל סניפי רשת אירוקה, ברחבי הארץ.

אז מה יחשוף הקמפיין? הצצה חד פעמית מהחיים הפרטיים של הזוג הכי מעניין בביצה. הקמפיין יכלול  סרטונים עם נגיעות של  הומור, המתעדים את השניים.

נטע אלחמיסטר על החיבור עם גרשון בפעם הראשונה, על סט הצילומים של אירוקה אמרה על הסט: "האמת מזמן אמרתי לרמי שמשקפי שמש יושבים עליו בול, שהוא חייב פעם אחת לנצל את זה לטובת קמפיין. לא חשבתי שזה יגרום לנו להצטלם יחד" .

See Also

עוד הוסיפה אלחמיסטר: "זו פעם ראשונה  שמצלמים קמפיין אצלנו בבית, וחשפה את מלתחת הבגדים ואבזרי האופנה שלה. אני אוהבת שיש פה אותנטיות. מצלמים פה רגעים שלמים שלקוחים מהחיים הפרטיים שלנו, ומביאים אותם לסרטון שישקף את החיים האמתיים של רמי ושלי!"

רמי גרשון אמר: "וואלה להיות דוגמנית זה לא דבר קל….. אני אחרי סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת ואני עוד בהיי ".

גרשון נשאל מה קיבל במתנה ליום ההולדת מנטע – אז מסתבר שעדיין לא הספיקה לבחור. יש לזוג הסכם שכל אחד אומר מה הוא רוצה כמתנה ליום ההולדת ומסתבר שהזמין טלפון נייד ..

אושיות האופנה, הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחימסטר, הפרזנטורית של רשת אירוקה מזה 5 עונות. רשת אירוקה מובילה את אופנת משקפי השמש בישרלא מאז הקמתה. הרשת מחזיקה במגוון המותגים המובילים בעולם דוגמת טום פורד, גוצי, פראדה, גימי צו,  מארק גייקובז, סלין, פנדי, דיויד בקהאם רייבן ועוד. הקמפיין חושף את הקולקציה של המותגים הבינלאומיים לסתיו חורף 2021.

דילוג לתוכן